Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині засудили бухгалтера однієї з бойових бригад, який програв у казино 9,7 млн грн виплат підлеглих

Ексфінансиста бойової бригади, кий привласнив 9,7 млн грн і програв їх у казино, засудили до 8 років тюрми.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Державне бюро розслідувань.

За матеріалами ДБР Самарівський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав винним колишнього керівника фінансово-економічної служби однієї з бригад, що виконує бойові завдання на Запорізькому напрямку.

Слідство встановило, що у 2023–2025 роках він змінював банківські реквізити військовослужбовців і спрямовував їхні виплати на власні рахунки. У такий спосіб привласнив понад 9,7 млн гривень.

Для цього фігурант відкрив 14 банківських рахунків. Також він продовжував нараховувати гроші на звільнених зі служби військових і також забирав їх собі, а нестачу приховував у звітності. Гроші він програв у азартні ігри.

У квітні 2025 року він самовільно залишив військову частину. Щоб уникнути викриття, відправив свій телефон за кордон, придбав інше авто та змінював орендовані квартири. На початку 2026 року працівники ДБР його затримали.

Суд визнав чоловіка винним у шахрайстві, легалізації майна та дезертирстві.

За сукупністю злочинів суд призначив покарання — 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині поліцейські врятували вівчарку, яка постраждала від атаки ворожих безпілотників.

Back to top button