Суспільство

На Дніпропетровщині заборонять вилов хижої риби: відома причина

На водоймах Дніпропетровщини з 15 лютого не можна ловити щуку.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Заборона охоплює всі рибогосподарські водойми країни, включно з річками, водосховищами та озерами.

Перерва у вилові необхідна для успішного відновлення популяцій цього цінного виду прісноводних хижаків. Нерест щуки триватиме до 31 березня.

За незаконне добування щуки передбачено покарання від адміністративної до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. Компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки становить 3 468 грн.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині волонтери б’ють на сполох через жорстоке поводження з кіньми.

Back to top button