Надзвичайні подіїСуспільство
На Дніпропетровщині з початку року 52 людини звернулися до лікарні з підозрою на сказ після укусу тварин
У Самарівському районі на Дніпропетровщині за 2 місяці 2026 року зафіксовано 3 підтверджених випадки сказу.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ВСП «Самарівський РВ”.
Два випадки зафіксовано у Магдалинівській територіальній громаді в селах Казначеєвка та Очеретуватому.
Ще один випадок лабораторно підтверджений у Личківській територіальній громаді у селі Приорільському.

В той же час, на території Самарівського району за антирабічною допомогою (внаслідок покусів/ослинення тварин) до закладів охорони здоров’я звернулось 52 людини:
- м.Самар – 26 чоловік;
- Самарівський район – 15 чоловік;
- Магдалинівський р-н -11 чоловік.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Одещину під кінець зими знову завітали рожеві фламінго.