ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині з 1 квітня діятиме нерестова заборона на вилов риби

У Дніпрі та області з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на лов риби. Її тривалість різниться залежно від водойми. Про це йдеться на сайті Дніпропетровського рибоохоронного патруля.

Повідомляється, що у Кам’янському та інших водосховищах заборона триватиме з 1 квітня до 9 червня, у Дніпровському водосховищі – з 5 квітня до 18 червня, у Каховському водосховищі – з 10 квітня до 18 червня.

На всіх річках та їх кореневих водах у межах Дніпропетровщини – з 1 квітня до 20 травня, а у придаткових водоймах – з 1 квітня до 30 червня.

У цей період дозволяється виключно любительське рибальство. Кількість гачків – не більше двох на рибалку або ж спінінг з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ. При цьому добова норма вилову складає три кілограми та одну штуку. У рибогосподарських водних об’єктах України рибалити під час нересту суворо заборонено.

Пам’ятайте, порушення правил рибальства карається кримінальною відповідальністю: штраф від 17 000 до 51 000 гривень або навіть обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь та засобів промислу й всього добутого.Back to top button