ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині викрито організаторів міжнародної шахрайської схеми з місячним оборотом 5 мільйонів гривень

Фігуранти на території Дніпропетровщини налагодили розгалужену мережу шахрайських «сall-центрів» для видурювання коштів у громадян ЄС. ЇЇ організував менканець Дніпра – довірена особа «вора в законі» на прізвисько «Лаша Сван». Його надійними «помічниками» були двоє дніпрян. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП області.


До складу злочинної групи також входили ще сім учасників. Роботу розгалуженої мережі шахрайських «сall-центрів» зі штатом понад 60 «працівників» налагодили на території  Кам’янського.


«Кожному учасникові була відведена своя роль в оборудці: контроль за роботою «сall-центрів», підбір кадрів, координація співробітників, легалізація коштів тощо. Операторам надавади «клієнтські бази», які за попередніми данними скуповували в DarkNet», – йдеться у повідомленні від ГУНП області.


Тривають слідчі дії. Наразі встановлюється причетність до «схеми» працівників поліції, які «кришували» діяльність вказаних «сall-центрів». Більшість жертв злочинної схеми – це громадяни Латвії. Перевіряється інформація щодо потерпілих громадян Польщі, Чехії, Литви та Словаччини.Back to top button