Суспільство

На Дніпропетровщині у нелегальних ігрових закладах торгували наркотиками

На Дніпропетровщині збували наркотики через мережу нелегальних гральних закладів.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Національну поліцію.

Правоохоронці викрили злочинну організацію. За даними слідства, 50-річний раніше засуджений за тяжкі злочини чоловік залучив до діяльності родичів, колишніх співкамерників та наркозалежних осіб. Вони збували психотропні речовини «з рук в руки».

Зловмисники закуповували метамфетамін і PVP великими партіями через так звані «мастер-клади».

Після цього психотропи розфасовували на дози в орендованих квартирах і продавали. Частина «точок збуту» працювала під виглядом нелегальних гральних закладів. Щомісячний дохід угруповання становив близько мільйона гривень.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині росіяни зруйнували єдиний ліцей у селі.

Back to top button