ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині судили військового за збройне хуліганство

На Дніпропетровщині сержанта резерву ЗСУ засудили до умовного строку за збройне хуліганство. Про це стало відомо із вироку Павлоградського міськрайонного суду, передає Телеканал D1.

Інцидент трапився у вересні минулого року на автомобільній стоянці біля АЗС WOG на території Привовчанської сільської ради.

За матеріалами суду, озброєний сержант підійшов до автівки «Toyota Camry», біля якої стояли цивільні громадяни. З відстані близько 2 метрів військовий тричі вистрілив в асфальт, де стояли люли. У результаті пошкоджень зазнав автомобіль.

Обвинувачений погодився з обвинуваченням та розповів обставини події. У вказаний день він з побратимами повертався з передової. Дорогою помітив, що за ним їде чорне авто. Далі вони заїхали на заправку, а за ним заїхав вказаний автомобіль. Йому це здалось підозрілим. Він вирішив їх перевірити, взяв автомат та сказав особам, які були в авто, стати на коліна, ті трохи смикнулись, і він вистрілив в асфальт тричі. Далі сержанта заспокоїли побратими.

В суді військовий визнав, що мав би викликати працівників поліції. Жаліє про вчинене та розуміє, що скоїв хуліганські дії в громадському місці.
Постраждалі від статусу потерпілого відмовились, вказавши, що їм збитки не завдано та претензій вони не мають до обвинуваченого.

Сержанта ЗСУ засудили до іспитового строку на два роки та зобовʼязали періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання та роботи або навчання.Back to top button