ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині спалах сальмонельозу: захворіли 13 людей, з них п’ятеро – діти

У Дніпропетровській області зафіксували спалах сальмонельозу через суші. На серйозне інфекційне захворювання занедужали 13 мешканців міста Кам‘янське та Кам‘янського району, серед них — п‘ятеро дітей. Про це повідомили ГУ Держпроспоживслужби у Дніпропетровській області, передає Телеканал D1.

Повідомляються, що люди з’їли суші «на винос», які придбали у одному із закладів Кам’янського. Всіх захворілих ушпиталили до інфекційних відділень лікарень із розладом роботи шлунково-кишкового тракту та підвищення температури тіла.

У закладі, де продавали страви японської кухні, провели інспекцію і виявили  порушенн санітарних норм. Ба більше, під час епідрозслідування виявилося, що заклад харчування веде незаконну діяльність, не дотримується санітарно-гігієнічних правил, правил гігієни персоналу та зберігання продуктів.

Небезпечні бактерії виявили у соусах, також їх залишки знпйшли на ножах для нарізання риби і суші та на столі. У різних видах суши виявили бактерію, яка і є причиною інфікування потерпілих.

До того ж носіями бактерій та безсимптомними їх носіями стали двоє працівників закладу. Спеціалісти дійшли висновку, що на сальмонельоз робітники захворіли шляхом фекально-оральної передачі інфекції.

Зараз заклад не працює. Вирішується питання щодо притягнення його керівництва та робітників до адміністративної відповідальності.Back to top button