ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині штрафуватимуть за вилов риби в зоні зимувальних ям

В Дніпропетровському регіоні  штрафуватимуть браконьєрів, які ловлять рибу біля зимувальних ям. Злісним порушникам загрожує кримінальна відповідальність. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Зазначається, що з настанням холодів риба збирається у зграї і йде на зимівлю на дно водойми. Вона стає менш активною і вразливою.

«У цей час річкових мешканців не можна тривожити. Це необхідно для збереження їхньої популяції. Тому риболовля біля зимувальних ям щороку – під забороною», – зазначила директорка департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОВА Ірина Понікарова.

Браконьєри зобов’язані сплатити штраф до 680 грн. Додатково – збиток за кожну незаконно виловлену рибину. Зокрема, за ляща доведеться віддати понад 1,5 тисячі грн, а за судака, щуку, окуня – понад 3 тисячі грн. На особливо злісних порушників очікує кримінальна відповідальність.

Каратимуть за риболовлю в акваторії Кам’янського, Дніпровського, Каховського, Макортівського та Карачунівського водосховищ.Back to top button