ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині рятувальників привітали з професійним святом

17 вересня, у День  рятувальника, з професійним святом працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань привітав голова Дніпропетровської обласної ради. Про це Микола Лукашук повідомив у соцмережі, передає Телеканал D1.

«Це було не просто чергове вручення грамот, відзнак і звань, а нагородження справжніх українських героїв. Наших Героїв без зброї», – написав Лукашук.

Він відзначив, що за 206 днів повномасштабної війни рятувальники пройшли чималі випробування. Саме вони розгрібають завали після «прильотів» в Дніпрі, допомагають сотням мешканцям Нікополя, Марганця, Зеленодольська, Апостолова, Покрову, Межевої і інших громад, в оселі яких влучили ворожі снаряди та ракети. Також вони під обстрілам ліквідовують наслідки «прильотів».

«Зараз, вже понад три доби безперестану усувають тяжкі наслідки влучання ракет у критичну інфраструктуру Кривого Рогу. Я як уродженець Кривбасу розумію масштаби того, що ви зробили та те, що могло б трапитись…»

Голова облради подякував особовому складу ДСНС за наполегливу працю, відданість службі й професіоналізм при ліквідації надзвичайних ситуацій, в тому числі пов’язаних з російською агресією.

«Вдячний кожному Герою, який ризикує своїм здоров’ям і життям заради порятунку людей та захисту України»



Back to top button