ВійнаНадзвичайні події

На Дніпропетровщині російські окупанти завдали удару по лікарні (Відео)

У прифронтовому Синельниківському районі Дніпропетровщини російські окупанти завдали удару по лікарні. Спалахнула пожежа. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на місцеві медіа.        

За попередньою інформацією, ціллю ворога стала лікарня у селищі Просяна. З огляду на відео, на місці удару спалахнула пожежа.

Інформацію про постраждалих наразі немає. Який тип озброєння використали окупанти – також невідомо.

Водночас, враховуючи, що населений пункт розташовано близько до лінії фронту, це може бути як безпілотник, так і КАБ або ракета.

Зазначимо, що точну інформацію про деталі й наслідки атаки можна буде дізнатися згодом від офіційних джерел – місцевої влади, ОВА, ОДА тощо. Відповідно, все вищезгадане потребує перевірки.

Та будемо сподіватися, що минулося без жертв.

Відео 

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині невідомі підпалили парк: вогонь охопив територію по всьому периметру (Відео). 

Також ми повідомляли, що “На нас летить”: українські прикордонники показали епічне збиття ворожого БпЛА (Відео).



Back to top button