ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині працівники ТЦК за гроші робили ухилянтів непридатними без медкомісії

У Дніпропетровській області правоохоронці виявили декількох працівників ТЦК, які використовували свої повноваження для незаконного заробітку.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Спецпрокуратуру Східного регіону.

Так, один з працівників РТЦК на Дніпропетровщині вимагав 20 000 доларів США за зняття громадянина з військового обліку та визнання його непридатним до служби.

Він отримав частину коштів — понад 165 тисяч гривень, після чого був затриманий. Військовослужбовцю повідомлено про підозру 9 жовтня, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.

А у Дніпрі оператор одного з ТЦК та СП незаконно вніс до системи «Оберіг» зміни до облікових карток 17 військовозобов’язаних, визнавши їх непридатними до служби без проходження медкомісії.

Слідством встановлено, що посадовець самовільно використовував електронний підпис та вносив неправдиві дані нібито за рішенням військово-лікарської комісії. Викрито його під час службового розслідування обласного ТЦК та СП. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині бухгалтер ЗСУ вимагав у військовослужбовця 7 000 доларів і 1 мільйон гривень.

Back to top button