На Дніпропетровщині посадовиця закуповувала квадроцикли для ЗСУ за завищеною ціною

У Кривому Розі посадовицю підозрюють у службовій недбалості через 1,1 млн грн переплати за квадроцикли для ЗСУ.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на обласну прокуратуру.

За процесуального керівництва Криворізької центральної окружної прокуратури повідомлено про підозру відповідальній особі за закупівлі Криворізької міської ради за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

У 2025 році міськрада уклала договір з приватним підприємством на закупівлю 10 квадроциклів для потреб Сил оборони на загальну суму 5,4 млн грн.

За даними слідства, підозрювана обрала переможця тендеру з порушеннями законодавства про публічні закупівлі та не проаналізувала ринок, внаслідок чого переплата за один квадроцикл склала понад 100 тис. гривень.

Унаслідок таких дій бюджету міста завдано збитків на суму понад 1,1 млн грн.

Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу та предʼявлення прокурором цивільного позову про відшкодування завданих громаді збитків.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що на Дніпропетровщині викрили два шахрайські кол-центри.

Exit mobile version