Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині посадовці університету допомагали за гроші складати державний мовний іспит (Фото)

У Кривому Розі поліцейські скерували до суду справу щодо махінацій із державним мовним іспитом.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на обласну прокуратуру.

Слідчі задокументували 12 епізодів, під час яких громадянам незаконно оформлювали сертифікати про рівень володіння державною мовою.

Правоохоронці встановили, що проректор одного з університетів Кривого Рогу разом із трьома спільниками організував протиправну діяльність. За грошову винагороду кандидатам обіцяли гарантоване успішне проходження іспиту незалежно від рівня знань.

Зловмисники отримували доступ до програмного забезпечення тестування. Незаконно отримані кошти маскували під фінансову допомогу та перераховували на рахунки благодійного фонду.

Триває слідство.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі “зек” зі спільниками продав людям неіснуючих дров на 53 тисячі гривень.

Back to top button