ГрошіДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині підрядник заплатить мільйон гривень через те, що надто довго робив ремонт

На Дніпропетровщині підрядну компанію зобов’язали сплатити майже 1 мільйон гривень штрафу до бюджету.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.

Причиною стали порушення під час реконструкції системи водовідведення у Дніпровському районі.

Йдеться про роботи, які фірма виконувала у 2024 році. Слідство встановило, що підрядник не вклався у графік, а потім спробував прикрити це незаконним шляхом.

Головні факти справи:

• Зрив термінів: компанія порушила строки виконання робіт, прописані у договорі.

• Незаконна угода: підприємство уклало додатковий документ, щоб безпідставно подовжити терміни ремонту, що суперечить закону.

• Рішення суду: прокуратура виграла позов у першій інстанції, а апеляційний суд підтвердив законність стягнення мільйонного штрафу.

Тепер гроші за недобросовісну роботу підрядника надійдуть до місцевого бюджету.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що Міськрада планує витратити на розважальні заходи 1,5 млн: що про це думають містяни? (Відео).

Back to top button