ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині підрозділам тероборони вручили бойові прапори

14 жовтня у Дніпрі на Алеї пам’яті підрозділам сил територіальної оборони вручили бойові прапори. Урочистості провели до Дня захисника і захисниць України. Про це повідомили в ДніпроОВА, передає Телеканал D1.

Отриманий стяг свідчить про належність військової частини до Збройних Сил України. Визначає особливості призначення, історії, звитяг.

«Президент України постановив вручити бойові прапори. Славна красива військова традиція. Ще з давніх козацьких часів. Козак на коні, прапор у руці і тільки вперед. Зараз наш ворог діє підступно. Але він прорахувався. За нами перемога», – сказав командувач Сил територіальної оборони Збройних Сил України Ігор Танцюра.

Також під час урочистостей бійцям вручили державні відзнаки та грамоти Президента України.

«День особливий сьогодні. Вручили бойові прапори. Вперше за роки незалежності України – під час війни. Ці знамена вже овіяні славою, честю. Окроплені кров’ю загиблих героїв. Незабаром вони поїдуть на передову», – сказав генерал армії України Олександр Кузьмук 

Знамена – малинового кольору, на кшталт козацьких стягів. Із написом «За Україну, за її волю» та назвою підрозділу.Back to top button