ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині надають безоплатну правову допомогу

Мешканці регіону та переселенці можуть отримати безкоштовну правову допомогу на Дніпропетровщині. Онлайн, телефоном та офлайн у спеціальних центрах. Про це повідомили у обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

В області є спеціальні бюро й центри, де готові проконсультувати всіх, хто потребує юридичної підтримки. Так в осередках у Дніпровському, Кам’янському, Криворізькому, Нікопольському і Павлоградському районах у будні дні приймають фахівці-юристи. Контактна інформація та розклад роботи – за посиланням.

Також отримати безоплатну правову допомогу можна у деяких ЦНАПах області. Зокрема, у двох Дніпровських центрах надання адмінпослуг – Лівобережному та Правобережному.

Через війну ще додалася проблема відшкодування за пошкоджене обстрілами майно. Для цього працює всеукраїнська «гаряча лінія» 0 800 213 103, телеграм-бот  «Правова допомога протидії насильству», мобільний застосунок «Твоє право» та інформаційні платформи. Ці ресурси найперше стануть у нагоді для людей, які постраждали від війни.

Крім цього, для отримання безоплатної правової допомоги можна звернутись до співробітників Юридичного департаменту Дніпропетровської обласної військової адміністрації.Back to top button