Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині малолітня дитина зняла на телефон власну матір під час сексу: що вирішив суд

У Кривому Розі мала дитина зняла на мобільний телефон, як її мама займається сексом з іншим чоловіком. Справа дійшла до суду, але була закрита. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на портал Свої.

Згідно з матеріалами судового засідання, що були внесені до Єдиного державного реєстру судових рішень, жінку звинувачували за ч. 1 ст. 184 КУпАП – «Невиконання батьківських обов’язків щодо виховання дітей». Інцидент стався в лютому 2025 року, коли малолітня дитина, використовуючи мобільний пристрій, зняла на відео інтимний акт своєї матері та її партнера. Як свідчать документи, під час цього процесу матір висловлювала погрози на адресу дитини, зокрема фрази про “набити пику”.

Складений поліцією протокол про адміністративне правопорушення датований травнем 2025 року, тобто через кілька місяців після самого інциденту.

Історія набула розголосу і за невиконання батьківських обов’язків матір могли оштрафувати. Але справа застрягла у судах, які не могли визначитися з юридичними моментами. Її розгляд переносився, а самі документи перекидали з Широківського суду в Інгулецький.

Зрештою, всі законні терміни сплили і суд не зміг покарати жінку. Справу було закрито.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі відкрили кримінальне провадження через трагічний інцидент з дівчинкою, яку травмувала інсталяція в парку.

Back to top button