Надзвичайні події

На Дніпропетровщині майже на 40% підвищили вартість проїзду у міжміській маршрутці

На Дніпропетровщині кілька днів тому на 20 гривень подорожчав проїзд у міжміській маршрутці. При цьому сервіс перевезення не покращився. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на медіа step.dp.ua.  

Йдеться про маршрутку Павлоград — Тернівка. Ще зовсім нещодавно пасажири платили за проїзд 55 гривень, а ось уже кілька днів – 75.

Причина здорожчання незмінна: підвищення вартості пального, запчастин тощо. Інформації про покращення сервісу перевезення немає, але, попередньо, жодних змін не відбулося.

На Дніпропетровщині на 20 гривень подорожчала міжміська маршрутка

Нагадаємо, що навесні подорожчав проїзд майже в усіх маршрутках Дніпропетровщини, як міжміських, так і місцевих. Щоб доїхати з Дніпра до Павлограда, потрібно заплатити 180 гривень.

З Дніпра до Тернівки – 230.

Поза тим у громадському транспорті регіону влаштовують бійки за пільгові місця.

Щодо ситуації з пальним, то дефіциту на Дніпропетровщині не прогнозують, але у прифронтовому Нікополі не залишилося жодної вцілілої АЗС, а відновити їх наразі неможливо через постійну загрозу російських обстрілів.

Раніше ми писали про зруйновані центри та зміни в логістиці: «Нова пошта» попередила про можливі затримки посилок. 

Back to top button