ВійнаДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині літніх одинаків евакуюють з-під обстрілів на Західну Україну

На Дніпропетровщині людей похилого віку, які мешкають у громадах, що знаходяться під постійними ворожими обстрілами, безоплатно евакуюють до безпечних місць. Мова йде про одинаків, яким за шістдесят. Бажаючим евакуюватися достатньо подати заяву, повідомили у ДніпроОВА.

«Достатньо подати заявку до міської чи селищної ради. Інформацію передадуть до обласного департаменту соцзахисту. Наші фахівці організують евакуацію. Маєте таку потребу чи по сусідству з вами живуть одинаки, знайте – є можливість поїхати у безпечне місце», – сказала заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб.

Всіх бажаючих скористатися такою нагодою збирають у групу й поїздом евакуюють на Західну Україну. В дорозі їх супроводжує представник громади, а на місці зустрічають та розміщують у санаторіях або гуртожитках.

Така евакуація проводиться у рамках державної програми. Наразі відомо, що нею в регіоні скористалося вже 140 літніх мешканців громад, які знаходяться під постійними ворожими обстрілами. Сьогодні на Дніпропетровщині таких налічується 10: дві у Криворізькому та по чотири громади у Нікопольському й Синельниківському районах.

У разі виникнення питань радять звертатися до департаменту соцзахисту населення Дніпропетровської ОВА за номером (056) 720 95 80.Back to top button