Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині лікар вимагав у пацієнта 14 тисяч за «позачергову» операцію і отримав штраф

У Кривому Розі під суд потрапив лікар однієї з місцевих лікарень, який вимагав з пацієнта хабар.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Криворізьку північну окружну прокуратуру.

За даними слідства, медик вимагав у мешканця 14 тисяч гривень, запевняючи, що у лікарні нібито велика черга на операції на кілька місяців вперед. Водночас він обіцяв «посприяти» у позачерговому проведенні хірургічного втручання та подальшому лікуванні.

Обвинувачений визнав свою вину та уклав угоду з прокурором. Суд затвердив її та призначив покарання у вигляді штрафу — 12 750 гривень.

Наразі вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у прифронтовому місті на Дніпропетровщині неповнолітні торгували гуманітаркою.

Back to top button