Суспільство

На Дніпропетровщині енергетики ДТЕК відновили зруйновану буревієм домівку лелек (ВІДЕО)

У Кам’янському районі енергетики допомогли лелекам, гніздо яких зруйнував потужний буревій.

Про це повідомляє Телеканал D1 із посиланням на місцеві TG-канали.

Через негоду старе гніздо, розташоване на опорі лінії електропередачі, не витримало поривів вітру та впало. На жаль, під час падіння розбилися чотири яйця.

Місцеві мешканці, занепокоєні долею птахів, звернулися по допомогу до енергетиків. Фахівці ДТЕК оперативно відреагували на прохання та встановили на опорі спеціальну захисну металеву платформу.

Птахи вже встигли почати будівництво нового житла на сусідній конструкції, проте таке розташування було небезпечним. Енергетики:

  • обережно перенесли нові заготовки гнізда на встановлену платформу;
  • надійно закріпили конструкцію, щоб запобігти падінню у майбутньому;
  • убезпечили мережу від можливих коротких замикань.

Тепер оселя лелек захищена від негоди, а птахи мають безпечні умови для виведення потомства.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що чому Кривий Ріг може бути старше, ніж вважається, і до чого тут старовинна монета (Фото).

Back to top button