ВійнаДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині діти-переселенці можуть безкоштовно отримати зимовий одяг

Комплекти зимового одягу безкоштовно роздаватимуть дітям внутрішніх переселенців, жителів прифронтових та щойно звільнених територій. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінреінтеграції України.

До комплекту входить: зимова куртка, светр або світшот, термобілизна, зимові та спортивні штани, шкарпетки, зимові черевики, шапка, шарф і рукавички. Повідомляється, що одяг розраховано на дитячий вік: від народження й до 14 років.

Зазначається, що роздаватимуть дитячі зимові комплекти обласні військові адміністрації. У першу чергу такі набори надаватимуться багатодітним родинам.

«Цей проєкт об’єднав майже 2,5 тисячі людей з різних підприємств для того, щоб ми спільно з ЮНІСЕФ могли своєчасно допомогти нашим діткам вдягнутися на зиму. Дякую ЮНІСЕФ за фінансування цього проєкту! За те, що розмістили замовлення в українського виробника! Це якраз і є саме те плече підтримки, яке нам сьогодні необхідне», – підкреслила віцепрем’єрка України Ірина Верещук.

Аби отримати комплект дитячого одягу, потрібно зателефонувати до кол-центру Мінреінтеграції за номером: 15-48 або на лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39 та залишити відповідну заявку.Back to top button