Надзвичайні події

На Дніпропетровщині чоловік накинувся з ножем на брата під час сварки і вбив

У Самарівському районі Дніпропетровщини чоловік убив власного брата. Під час сварки він не стримався і накинувся на того з ножем. 

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області. 

За матеріалами розслідування, трагедія трапилася вночі у приватному будинку підозрюваного. Брат прийшов до нього у гості.

Під час бесіди чоловіки щось не поділили, і господар, розлютившись, схопив ножа і завдав гостю поранення.

Воно виявилося смертельним для 39-річного самарівця.

Злочин кваліфікували як умисне вбивство. За це фігуранту загрожує до 15 років позбавлення волі.

Фото

Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині чоловік зарубав вітчима сокирою (Фото). 

Back to top button