Надзвичайні події
На Дніпропетровщині чоловік накинувся з ножем на брата під час сварки і вбив
У Самарівському районі Дніпропетровщини чоловік убив власного брата. Під час сварки він не стримався і накинувся на того з ножем.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на пресслужбу ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області.
За матеріалами розслідування, трагедія трапилася вночі у приватному будинку підозрюваного. Брат прийшов до нього у гості.
Під час бесіди чоловіки щось не поділили, і господар, розлютившись, схопив ножа і завдав гостю поранення.
Воно виявилося смертельним для 39-річного самарівця.
Злочин кваліфікували як умисне вбивство. За це фігуранту загрожує до 15 років позбавлення волі.
Фото
Раніше ми писали, що на Дніпропетровщині чоловік зарубав вітчима сокирою (Фото).

