Надзвичайні подіїСуспільство

На Дніпропетровщині 15-річний підліток пограбував літню жінку і зняв гроші з її картки

У Покрові слідчі повідомили про підозру 15-річному хлопцю, який пограбував жінку похилого віку та зняв гроші з її банківської картки.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ГУ НП України в Дніпропетровській області.

15 квітня близько 21-ї підозрюваний побачив біля місцевого супермаркету літню жінку та пройшов за нею до двору будинку. Біля під’їзду хлопець підбіг до потерпілої та вихопив з її рук пакет, після чого з місця злочину втік.

Після скоєного підозрюваний виявив серед викрадених речей банківську картку потерпілої та аркуш із записаним PIN-кодом. Того ж вечора у банкоматі він здійснив понад десяток операцій зі зняття готівки на понад 12 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили особу зловмисника — ним виявився 15-річний місцевий мешканець. Викраденими грошима неповнолітній розпорядився на власний розсуд.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі знайшли мертвим 11-річного хлопчика, який зник безвісти 2 дні тому.

Back to top button