ДнепрОбщество

На Дніпропетровщині відзначають День пам’яті та примирення

Про заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулись у Кам’янському районі, повідомила Районна військова адміністрація.

Так, начальник районної віськової адміністрації Олег Гапіч, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, голова Кам’янської міської ради ветеранів Людмила Тесьолкіна та громадськість поклали квіти до меморіального комплексу на військовому кладовищі Кам’янського.

«За даними Українського інституту національної пам’яті, у Другій світовій війні за різними оцінками загинули від 50 до 85 мільйонів людей. Україна у Другій світовій війні втратила від 8 до 10 мільйонів людей.

У ці дні Україна також вшановує пам’ять воїнів, які з 2014 року і дотепер загинули, захищаючи територіальну цілісність України.

Сьогодні, в умовах широкомасштабного російського вторгнення, Україна знову вимушена обороняти свою землю, відстоювати свободу, незалежність і територіальну цілісність.

Тоді, наш народ зробив великий внесок у Перемогу, своєю волею, жагою до свободи, завзятістю, самовідданістю і самопожертвою разом з іншими народами переміг нацизм, а сьогодні переможемо і рашизм!», — йдеться у повідомленні.Back to top button