ДнепрОбщество

На Дніпропетровщині спростили процедуру вступу до коледжів

Цьогоріч на Дніпропетровщині зарахування абітурієнтів до коледжів проходитиме зі змінами. Нововведення – через воєнний стан. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Процедуру вступу до коледжів максимально спростили. Так, щоб вчитися на творчій спеціальності, наприклад, хореографія або дизайн, достатньо скласти творчий конкурс. На бюджет прийматимуть за результатами усної співбесіди. На контракт потрібно надати лише мотиваційний лист. А ще цьогоріч не враховуватимуться бали шкільних атестатів та свідоцтв.

Для випускників 9 класу прийом заяв та документів триватиме з 30 червня до 13 липня. Творчі конкурси та індивідуальні усні співбесіди – з 14 до 21 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників запрацює з 23 червня і буде доступною до 31 жовтня.

Після 11-класу в абітурієнтів вибір ще ширший. Вони можуть вступати до коледжів і за результатами мультипредметногоонлайн-тесту, який цьогоріч проведуть замість ЗНО. Крім цього, за сертифікатами ЗНО 2019-2021 років або індивідуальною співбесідою.

Прийом заяв та документів почнеться 14 липня і завершиться 5 серпня. Це для тих, хто вступатиме за творчим конкурсом або співбесідою. Для тих, хто планує надати сертифікати мультипредметного тесту, триватиме з 14 липня до 31 серпня. Реєстрацію електронних кабінетів вступників відкриють 1 липня.

Випускники коледжів отримають дипломи фахового молодшого бакалавра.Back to top button