ДніпроНадзвичайні події

На Дніпропетровщині поліціянт та військовий дістали потонулу дівчинку з дна річки і реанімували

У Новомосковському районі поліцейський разом з товаришем – військовослужбовцем врятували 7–річну дівчинку, яка ледь не потонула у річці. Про героїв розповіли на сторінці поліції Дніпропетровської області, передає Телеканал D1.

Герої мирного життя:

Надзвичайна подія сталась 2 липня. Начальник відділу реагування патрульної поліції Новомосковського районного відділу поліції Валерій Горобець разом з родиною та друзями приїхали відпочивати на березі річки.

Раптом неподалік почули вигуки про допомогу. Не вагаючись, Валерій з товаришем – військовослужбовцем, командиром 121 полку зв’язку Всеволодом Кіріченком, кинулися до водойми. У воді вони побачили мати з двома маленькими доньками, які тонули та кликали допомогу.

«Одну дівчинку та матір ми одразу  витягнули  на берег, а друга дитина зникла з поля зору. Ми  одразу взялися обстежувати дно річки. Мій товариш руками  під водою відчув дівчинку та витягнув її на поверхню», — розповів правоохоронець.

На березі виявилось, що дитина вже не дихає. Час ішов на хвилини, тому правоохоронець одразу почав робити дівчинці серцево–легеневу реанімацію. Він розповів, що його дії виявилися ефективними і вже за кілька хвилин  дівчинка  прийшла до тями.

Завдяки знанням із домедичної допомоги, правоохоронець не розгубився в екстреній ситуації та врятував життя маленькій Олександрі

Наразі врятована дівчинка знаходиться вже вдома.Back to top button