ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині медики «екстренки» отримали сучасну «швидку» із США

Медики обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали сучасну автівку від американських партнерів України. «Швидка» обладнана всім необхідним для порятунку людських життів. Про це повідомили у пресслужбі Дніпропетровської обласної ради, передає Телеканал D1.

Такі автівки використовують парамедики у Сполучених Штатах Америки.


Автомобіль має спеціальне обладнання для порятунку поранених у разі ускладнень: кардіомонітор-дефібрилятор, видаткові матеріали для відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів, пневматичний матрас з електричним насосом. Також – спинальні щити для дітей та дорослих, кисневі балони.

«Сполучені Штати Америки допомагають Україні. Тепер наші лікарі зможуть ще оперативніше рятувати життя поранених військових та цивільних», – зазначив керівник Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

Медик додав, що реанімація по дорозі до лікарні потребує безвідмовного технічного оснащення. Самі машини також мають бути сучасними, адже надання екстреної медичної допомоги – це передусім вчасне довезення пацієнта до спеціалістів. Тому нова карета «швидкої» стане незамінним помічником в роботі.

Цього разу машини зі США отримали Дніпропетровська та Харківська області.Back to top button