ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині майже 4 тисячі переселенців пройшли тренінги з пошуку роботи

Дніпропетровська обласна служба зайнятості допомагає переселенцям працевлаштуватись. Фахівці центру регулярно проводять онлайн і офлайн зустрічі та майстер-класи з пошуку джерел вакансій. Наразі профорієнтаційні послуги вже отримали 3786 внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила пресслужба обласної ради, передає Телеканал D1.

В обласній службі зайнятості разом з шукачами опрацьовують усі можливі сучасні ресурси пошуку роботи, зокрема, сайти з працевлаштування, телеграм-канали та боти, соціальні мережі, та спеціальні платформи.

Під час онлайн або офлайн зустрічей безробітних знайомлять з ситуацією на ринку праці, інформують про затребувані професії, вимоги роботодавця та умови праці.

«На сьогодні роботодавці – активні учасники таких зустрічей, тому що зацікавлені взяти у команду найкращого професіонала», — розповіла начальниця відділу організації профорієнтації Дніпропетровського обласного центру зайнятості Ганна Коренькова.

Також вимушені переселенці можуть отримати нову професію або підвищити кваліфікацію. Зокрема у сфері інформаційних технологій, бухгалтерського обліку та торгівлі. Фахівці з профорієнтації допомагають шукачам роботи визначитися з професійними схильностями аби не помилитися з вибором напрямку навчання.Back to top button