ДніпроСуспільство

На Дніпропетровщині херсонським школярам видають атестати

Визначено заклади освіти Херсонської області, уповноважені організувати видачу документів і додатків до них на базі Криворізького природничо-наукового ліцею.

Телефони відповідальних за це осіб від кожного КЗО можна знайти на сайті Криворізької міськради. Про це повідомив очільник військової адміністрації міста Олександр Вілкул.

Крім того існує певний перелік осіб, які можуть отримати атестат за випускника.

«Отримати документи можуть:
випускник, один із батьків, інші законні представники, інші особи з довіреністю, посвідченою нотаріально або керівником підприємства, установи, організації, органу місцевого самоврядування. При собі мати посвідчення особи та документ з оцінюванням результатів навчання випускника», — зауважив Олександр Вілкул.

Отже, отримати документи можна по буднях із 10:00 до 15:00 на базі Криворізького природничо-наукового ліцею, за адресою: м. Кривий Ріг, вул Володимира Великого, 32-А (Саксаганський район)

» Місце видачі документів про освіту не будуть змінювати до деокупації Херсонської області. Невидані документи зберігатимуться впродовж року», — запевнив криворізький мер.

Нагадаємо, для вступу до вищих навчальних закладів на території України достатньо знати серію та номер документу про освіту, які можна отримати й за телефоном.Back to top button