ДніпроСуспільство

На честь України назвали десятки вулиць і площ у 14 державах

На знак солідарності з Україною вже близько 20 вулиць і площ у 14 країнах світу перейменували чи назвали на честь нашої країни. Все в рамках кампанії  Ukraine Street про зміну назв вулиць, на яких розташовуються російські посольства. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України, передає Телеканал D1.

У МЗС зазначають, що так до Дня Незалежності України у Люксембурзі з’явився «Київський бульвар». А в Нью-Йорку перехрестя Брайтон-Біч-авеню та Коні-Айленд-авеню в Брукліні перейменували на “Український Шлях”.

«На сьогодні в межах кампанії Ukraine Street на знак солідарності з Україною перейменували чи назвали на честь нашої країни близько 20 вулиць і площ у 14 країнах світу. Це Чехія, Польща, Литва, Латвія, Албанія, Словаччина, Норвегія, Канада, Угорщина, Естонія, Швеція, Франція, Ісландія, Люксембург, США», – йдеться у повідомленні відомства.

І додається, що роботу з перейменування вулиць за кордоном на такі, що пов’язані з Україною, МЗС розпочало після повномасштабного російського вторгнення. Передусім на знак підтримки України перейменувати запропонували саме ті вулиці, де розташовані російські дипломатичні та консульські установи.Back to top button