ДніпроСуспільство

Минулого року 69 сиріт із Дніпропетровщини отримали кошти на придбання власного житла

У 2022 році 69 дітей-сиріт із Дніпропетровської області отримали грошові компенсації на придбання власних квартир. Більшість з них вже купили житло. Для цього з дербюджету виділили понад 25 мільйонів гривень, повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Кошти державної субвенції були розподілені та перераховані сиротам з 21 громади області. Аби вони змогли придбати власне помешкання: квартиру або будинок», – сказала головна спеціалістка відділу Служби у справах дітей ДніпроОВА Алла Борисенко.

Зокрема чиновниця пояснила, що сиріт розділили на три списки за віком. До першого потрапила молодь від 16 до 23 років. Їм держава повністю покрила витрати на купівлю житла. Таких у регіоні мешкає 29 осіб.

Друга категорія – сироти від 24 до 35 років. Третя – 35+. Їм частину від вартості житла відшкодувала держава, решту додали з місцевих бюджетів.

Наразі відомо, що власні помешкання вже придбали понад 60 сиріт. Усі – на Дніпропетровщині. Зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі та п’яти громадах області.Back to top button