ДнепрОбщество

МЯТА: «В Україні класна і якісна українська музика»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співачка МЯТА презентувала пісню «Лелека» та розповіла про майбутнє української пісні.

Про сьогодення.

Сьогодні настрій бойовий, ми не здаємося. Вся моя родина — біля Києва. Я, як і всі, налаштована на перемогу і вірю в нею. Ми на своїй землі.

Про культурний фронт.

Це така боротьба. Культурний фронт — це українська пісня, це наша культура, це наша українська мова, яку ми маємо розвивати. Це те, що я роблю довгі роки, співаючи українською мовою і показуючи, що в Україні класна і якісна українська музика.

Про внутрішню еволюцію за останні два місяці.

Перші три тижні я не могла співати. В мене боліла душа і серце за мій народ. В мене просто не було голосу, єдине — хотілося кричати від болю. Мій чоловік сказав мені, що треба бути сильною. І я зібралася. І випустила пісню «Лелека», це пісня харківської групи, яка була записана під обстрілами. Я з ними зв’язалася і запропонувала колаборацію. І я захотіла присвятити її усім льотчикам ЗСУ. Вони бережуть наше небо. «Полетіла в поле проти зла лелека» — це історія, це саме їхня історія. Я пишаюся всіма, що ми об’єдналися і створили такий класний український продукт.

Про майбутнє української пісні.

Мені хотілося б щоб наші медіа більше висвітлювали українських артистів. У нас в Україні дуже класні музиканти, які роблять дуже якісний продукт. Наша мова — найкрасивіша. І наші артисти мають робити більше українського контенту. Я вірю, що наша музика дійсно конкурента, і зараз ми це показуємо, як ніколи.Back to top button