Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Ми всьому світу показали, хто ми є: Валентина Вовченко на D1 

Акторка кіно Валентина Вовченко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

24-го лютого 2022 року, перший вибух о 5 ранку, я прокинулася. Коли почалися вибухи далі — я подзвонила мамі, подрузі, а далі… А діли тривога, не зрозуміло, що робити. Єдине, що нас врятувало, це те, що ми живемо в приватному будинку і в нас був погреб. Місяць були дома, потім з дитиною уїхали. Два місяці були в Болгарії, потім повернулися, і весь час тут.

Ми почали писати в соцмережах, щоб наші “колеги” з тієї сторони щось зробили. Та сенсу не було. Ми всю енергію направили у волонтерську діяльність. А з приводу творчості — хіба що пости на підтримку когось і себе. Моя творчість тоді — я повернулася з Болгарії і в мене була єдина зміна за рік. Зараз ті актори, які в театрах — у них робота є, і це дуже добре. Люди цього потребують, треба це робити. 

Має бути перемога. І щоб хлопці повернулися. Це ж таке болюче… Зранку встаєш, йдеш прогрівати автівку, і думаєш — як холодно, а потім уявляєш, як там хлопцям… А вони повернуться, і їх треба буде рятувати, треба будуть фахівці найвищого класу.

Воно болить дуже… Хлопці зі зброєю там, у формі, мають захищати все. Ті, які взагалі не мають цього робити, балет, актори, які тільки у фільмах форму надягали, вони це роблять. І вони підуть до кінця. Тому що вони знають, заради чого це роблять. 

Душа, серце, очі кожного, руки кожного, все, що ми робимо — ми вже всьому світу показали, які ми, хто ми. Всі знають наш прапор. Тримаємось! Тримаємо свою оборону. І робимо все можливе, щоб хлопці там були максимально забезпечені. Щоб вони вцілили, відбили це зло і повернулися. Ми усі, як один гарний кулак, який дасть усім люлів!Back to top button