Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Ми віримо, що 2023 – рік нашої перемоги: Сергій Мироненко на D1 

Співак Сергій Мироненко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про сьогодення. 

Ще не встиг привітати дівчат, збираюся. Це повинно бути свято, є святковий настрій. Працюється зараз потужно, з командою А йдемо до перемоги. Від’їздили 120 концертів, і попереду ще багато. Людям повинно бути радісно, повинні бути посмішки на обличчях. Ми розуміємо, що йде війна, але потрібно дарувати настрій. Завтра ми вирушаємо до Бердичіва, потім ще багато міст по графіку. 

Про людей на концертах. 

Наша нація — непереможна. Я переконуюсь в котрий раз. Скрізь, куди б ми не приїхали, люди раді бачити, підспівують, хочуть нас бачити, це приємно. Ми, артисти, віддаємо свою енергію, а люди, як фідбек, віддають свою. І всі дякують, що ми приїхали зробити концерт. І люди самі донатять, підходять, кажуть, що хочуть допомогти. І в черговий раз, кілька днів тому, ми передали 4 авто для наших хлопців. І це дуже приємно. 

Про долю благодійних акцій після нашої перемоги. 

Я гадаю, на цьому не завершиться допомога. Все треба відбудовувати, допомагати ми будемо. Зараз у нас тур “Дорога до перемоги”, а далі буде тур “Дорога перемоги”. Зараз, як ніколи, ми одне ціле. Я впевнений, ми все відбудуємо, буде навіть краще.

Про команду А. 

Ми були знайомі до цього. Зустрічалися на спільних концертах. Я до команди доєднався трохи пізніше, бо спочатку з братом пішов до тероборони. 25-го лютого ми це зробили. Три місяці нашу групу перекидували, а коли повернули до Києва, мій директор мені зателефонував і запропонував поїхати в благодійний тур. І ми, як сім’я, їздемо всюди. І всередині у нас, слава Богу, все добре.

Про плани. 

Потрібно будувати плани. Вірити в ЗСУ. Бо ми віримо, що це рік нашої перемоги. І після перемоги я вірю, що буду їхати з сольним туром, і не тільки по Україні, а й по Європі.Back to top button