ДніпроСуспільство

Ми постійно у пошуках нових ідей: Анастасія Цимбалару на D1

Акторка, організаторка акторського благодійного аукціону аct_lots Анастасія Цимбалару доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про другу карету швидкої допомоги, яку відправили на фронт.

Буквально позавчора ми передали її нашим бійцям, і дуже приємно це робити з нашими підписниками, у нас вже є люди, які постійно донатять і вони вже стали повноцінними членами нашої організації act_lots.

Про заходи act_lots.

Ми помітили, що благодійні сніданки, кіно-інтенсиви збирають більше коштів, і вирішили акцентуватися саме на цьому. Тому, буде продовжувати в цьому напрямку. Будемо продовжувати і розігрувати лоти, але не так часто, бо людям більше хочеться живого спілкування і ми це розуміємо. Ми постійно у пошуках нових ідей, щоб людям було цікаво.

Про благодійні кінопокази.

Що нам пропонують кінотеатри, те ми і показуєм, це складний процес, слід домовлятися з продюсерами, тому, те що ми можемо показати людям, те ми і показуємо. Можливо, колись дійдемо до того рівня, що зможемо самі обирати фільми. У нас чудова дитяча казка, «Пекельна Хоругва», де зіграв мій чоловік, і ми плануємо зробити дитячий вечір, же актори зможуть прийти в образах своїх героїв. Будемо сподіватися, що нас це вдасться.

Про наступні цілі.

Робота тільки почалася, як виявляється. Попереду ще три карети швидкої допомоги.

Про ТОП українських фільмів.

Нещодавно ми були на прем’єрі фільму “Я працюю на цвинтарі”, дуже гідне кіно, його треба подивитися. Також ми подивилися класний фільм “Снайпер”. І, звичайно, “Спіймати Кайдаша”, хто його ще не подивився — дуже рекомендую. І ми хочемо, в рамках act_lots, повозити акторів по Україні для зустрічі з нашим українським глядачем. Ті зустрічі, що ми вже провели, були дуже класними.Back to top button