Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Ми налаштовані на результат і рухаємося вперед: Андрій Половко на D1 

Віцепрезидент Федерації тріатлону України, представник благодійного фонду «Коло» Андрій Половко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

24-го лютого у мене були питання до себе, що робити. Перше — захистити дітей, в мене їх троє, поїхати. Друге — захищати країну, піти служити, але я не маю ніякого досвіду. І я прийняв рішення, що буду корисний своїй країні в якості волонтера. Був організований фонд “Коло”, і я став частиною цього проєкту. Ми почали звертатися до поляків, іспанців, англійців, прибалтів, і у березні ми вже почали отримувати гуманітарні вантажі. Допомагали армії. Потім почали допомагати дітям-переселенцям. Дуже багато акцій було. В цьому нам допомагало багато людей.

Зараз наші проєкти трансформуються. Наразі велика проблема з відбудовою, і ми розпочинаємо великий проєкт щодо відновлення будівель. Проєкт стартує наступного тижня. 

Зараз я зустрічаюся з великою кількістю іноземців, і у них немає втоми. Вони намагаються нам допомогти, щоб скоріше закінчився цей жах. Вони дуже сильно нам допомагають. 

Зараз велика кількість людей повертається у свої оселі. Там зруйновані вікна, дахи. Їм потрібні генератори, ДСП, дрова, багато чого. І зараз усі в очікуванні наступу, та я не дуже в це вірю. Я бачу територію, яку треба відбудовувати. І своїми діями ми вселяємо впевненість в людей, які мешкають на тих територіях.

В Україні багато людей, які безкоштовно допомагають, у нас велика команда, кілька сотень людей, вони всі класні. Я хочу сказати їм велике дякую. 

Близько 3000 тон продуктів, 500 пікапів та 500 дронів, медичні проєкти, робота з дітьми — точну статистику немає часу вести. Ми налаштовані на результат і рухаємося вперед.

Я хочу сказати, що кожного дня слід робити те, що ви робите найкраще. Це найголовніше. Вірте в себе, вірте в Україну, працюйте, платіть податки, донатьте. І все буде добре. Слава Україні!Back to top button