ДніпроСуспільство

Ми маємо пишатися тим, що ми українці: YOGEN на D1

Співак та блогер YOGEN доєднався до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про сьогодення.

Працюємо над новими треками, готуємося до зйомок нової відеороботи, багато працюємо на благодійних заходах.

Про псевдонім.

Це співзвучно з моїм ім’ям — Евген, це максимально відображає мій настрій, мою творчість та мою особистість.

Про початок війни.

Прокинулися 24 лютого о 5 ранку, побігли у метро, зустріли там друзів, вирішили, що будемо триматися разом, тому приїхали до мене і протягом кількох тижнів жили разом. Я в Києві, а мої батьки знаходяться в Южноукраїнську. Вони працюють на АЕС, і для них зараз найважливіше допомагати Україні шляхом своєї роботи. Вони дуже багато працюють, щоб в нас всіх було світло, вода та все те, до чого ми так звикли. Батьки ніколи не задумувались виїжджати. Всі працюють в атомній енергетиці, з першої секунди вирішили, що будуть працювати до останнього.

Про родичів з рф.

Після 24 лютого родичів в російській федерації у нас більше немає. Ми вірішили, що цих людей для нас більше не існує. Вони нічого не почали висловлювати, єдине, що мамі двоюрідній брат написав — “скоро вас освободім”, на що мама послала його вслід за кораблем. І весь діалог завершився, на сьогодні з російськими людьми, які колись називалися родичами, ми більше не спілкуємося.

Про хейт в інтернеті.

Почалися ботоферми, в секунду в дірект могли приходити до 1000 повідомлень про “бомбіл Донбас”, було багато скарг на мою сторінку, її просто хотіли знести, але через те, що я дуже фільтрую те, що публікую, не викладаю матюки, вона вцілила. Я маю велику достатньо аудиторію і маю доносити їм правду та те, що відбувається. Інформаційна війна поки що триває і буде тривати. Мовчати не можна.

Про відмову від усього російського.

Я давно відмовився від російського контенту. До вторгнення у нас були деякі контракти з представниками російських лейблів, тож ми всі їх розірвали. І я постійно закликаю свою аудиторію, щоб вона не слухала російських виконавців. У нас дуже крута українська музика. Я як артист, як співак скажу — російські артисти постійно робили тут у нас контент. Весь якісний руснявий контент записувався і знімався в Україні. А у нас дуже талановиті автори, режисери, виконавці, тож давайте буде підтримувати укранське. Хочеться бачити в топах саме українських артистів. Коли я два роки тому починав сольну кар’єру — я робив пісні російськомовні. Чому? Бо було навіяно — все піде на ринок СНГ. І артисти гналися за тим, де заробити гроші. Сьогодні ми усі розуміємо, як ми помилялися. Треба було робити свою музику, незважаючи ні на що. Зараз я розумію, що всі сили, енергію та творчість посилаю на українську музику. Треба робити так, щоб нашу українську музику чув увесь світ.

Про нову пісню СВЛ.

Це абревіатура Світ Врятує Любов. Зараз виходить багато ліричних та емоційно складних пісень. Мені хотілося випустити щось легке, щоб люди могли відволіктися. Але якщо прочитати текст цієї пісні — вона дуже глибока. Моя наступна пісня називатиметься “На 5 хвилин”, її робить автор Андрій Безкровний, продюсер — Вадим Лисиця. Зараз я зробив півгодинну україномовну програму, щоб мати змогу працювати та заробляти гроші для військових, для діток, для лікарень. Ми, артисти, маємо робити все, щоб наблизити нашу країну до перемоги.

Про волонтерську діяльність та благодійний ярмарок.

Благодійний ярмарок “Життя переможе” спрямований зібрати кошти на допомогу дитячим лікарням. Два тижні тому ми зібрали на дві каталки для дитячої лікарні швидкої, зараз також збираємо, багато діток страждає від російської навали, в треба робити все можливо, щоб їм допомогти. Життя зараз — найважливіше, що у нас є, особливо життя наших дітей. Зараз шукаємо локацію для ярмарку, знаю, що буде виступати багато українських артистів.

Побажання українцям.

Я хочу побажати не здаватися. Давайте допомагати один одному. Зараз це необхідно. Усе, що ви можете робити — робіть. Ми всі живемо в Україні, ми всі українці, ми понев бути гордими через те, що ми українці. І ніколи не здаватися. Ми українці. А Україна — понад усе!Back to top button