ДніпроСуспільство

Ми дихаємо музикою, ми нею живемо: DSIDE BAND

Український танцювальний бойзбенд DSIDE BAND доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про історію бенду.

З самого початку всі ми були танцорами, і наші продюсери вирішили зробити кастинг, щоб всі учасники гурту вміли співати і танцювати, але співати ми вчилися вже коли пройшли кастинг. Більше танцювали з початку, зараз співаємо, але не забуваємо про танці.

Про назву.

Спочатку була танцювальна студія, від якої пішла назва, бо саме з неї і пішов гурт зі своєю назвою.

Про пісню “Звуками”.

Вона мала вийти до війни, але спочатку коронавірус, зараз війна — і все затягнулося. Але для нас це дуже важлива робота. Вона має поштовх до того, щоб незважаючи на важкі часи рухатися вперед і дарувати людям любов та енергію.

Про благодійні виступи.

Ми виступали на різних благодійних концертах з різними цілями. Наприклад, в Охматдиті ми виступали для діточок, щоб подарувати їм свою енергію. Зараз дуже важкі часи, у дітей забирають дитинство, і дарувати їм трохи гарного настрою, відволікати хоч на трохи від війни — це наша місія. Ми виступали для діточок у різних містах, були у Бучі, в Гостомелі, Переяславі, ми займаємося цим постійно і не збираємося зупинятися. А 4-го листопада був концерт де тривав збір для Донецького напрямку, на підтримку ЗСУ.

Про музику сьогодні.

Це спасіння, це наше життя, це те, чим ми дихаємо і чим живемо. Музика — це те, що наразі об’єднує Україну та надихає людей. Це та річ, яка рятує.Back to top button