ДніпроСуспільство

Monkey Shock Band: про фільм “Ілюзія” та життя гурту

Фронтмен гурту “Monkey Shock Band”, со-режисер та со-продюсер фільму “Ілюзія” Сергій Кіноман та клавішник гурту “Monkey Shock Band” Сергій Піндіч доєдналися до спілкування у прямому ефірі на D1.

Сергій Кіноман про вихід фільму “Ілюзія”.

Фільм почали знімати у 2020 році. У 2021 році ми засіли з монтажерами та почали монтувати фільм, я не здогадувався, що лише дубляж займе 2 місяці. У фільмі звучать пісні з нашого альбому, і до його виходу ми дали 5 концертів. А планували дати концерт, і випустити фільм. Але сталося так, як сталося. І ось вже лютий 2022. І ми думали, що з фільмом робити. Спочатку вирішило, що нічого. Потім зрозуміли, скільки сил туди було вкладено. А відіслав лише одне повідомлення на Мегого, дав їв лінк і запитав, як можна випустити фільм через їхню платформу. Наступного дня мені написали — менеджер з вами зв’яжеться. І вже об 11 ранку мені кажуть — дозвіл є. Я обдзвонив усіх, була справжня істерика, ніхто не міг повірити. І 2-го вересня на Мегого наш фільм таки вийшов.

Сергій Піндіч про вступ до гурту Monkey Shock Band.

Я потрапив до гурту Monkey Shock Band випадково, це був листопад 2021 року. Я прийшов, вже був знайомий з барабанщиком, ми зіграли і дійсно зігрались з перших репетицій. Я відчував на них легкість. У нас почалася складуватися картинка, вона нам стала подобатися і ми почали записувати пісні.

Сергій Кіноман про фільм “Ілюзія”.

Фільм на 50% вигадка, а на 50% те, що відбувалося в житті. У центрі фільму вигаданий гітарист гурту Ден, який розуміє, що треба щось робити, Леся якісь варіанти шукати, і є персонаж Ані Герус, до якої він хоче потрапити в коло, побути з нею на короткій нозі і зробити щось для свого гурту. Аня грає злодійку, вона вплутує Дена в свою гру, і йому треба за ніч і день виплутатися з усього цього та встигнути на фестиваль. Зараз фільм потрошку їздить по фестивалям, у нас є перша нагорода з Індії, ми в цьому місяці стали півфіналістами на фестивалі у Швеції. І це вау, для хлопців, у яких бюджет на фільм був 1000 доларів, на курс ще по 28 гривень за долар.

Сергій Кіноман про нову пісню.

Вона зветься “Ехо”, в ній співається про те, як чоловік/батько/брат повертається з темряви і його чекає родина. І у нас вже є лірик відео.

Сергій Піндіч про створення музики.

Коли я вперше чую текст, то маю свої асоціативні рядки, відчуваю пісню, і воно якось само йде. Якщо це тобі подобається, то ти вриваєшся у композицію, і навіть не знаєш, як це робиш.Back to top button