ДніпроСуспільство

Молодіжні спілки Дніпра та області можуть отримати гранти до $10 тисяч

Молодіжні організації Дніпропетровщини запрошують позмагатися за гранти. Переможці отримають кошти на свій розвиток. Про це повідомили у обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Конкурс грантів проводить Представництво Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні. Виділяють кошти аби підтримати молодіжні організації та допомогти їм працювати в умовах війни.

Взяти участь у конкурсі можуть усі неприбуткові молодіжні організації. Втім, пріоритет надаватиметься спілкам з Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, яким довелося виїхати до інших регіонів.

У заявці організаціям слід описати основні потреби та запропонувати ідеї для свого розвитку. Пояснити, як це допоможе ефективніше втілювати проєкти для молоді, запобігати професійному вигорянню команди, покращити волонтерську роботу.

Організації, які пройдуть попередній відбір, мають розробити детальний план заходів. Переможці отримають фінансування на їхнє втілення – до 10 тисяч доларів у гривні за офіційним курсом.Back to top button