ДніпроСуспільство

Модель із Дніпра виступила проти участі росіянки у «Міс Всесвіт»

Днями росія заявила про участь у конкурсі «Міс Всесвіт-2022». Представниця України на торішньому конкурсі — дніпрянка Анна Неплях — відреагувала на новину у соцмережі. Вона закликала організаторів не допускати представницю країни-окупанта Анну Лінникову до участі у міжнародному заході, передає Телеканал D1.

«Кожен артист, спортсмен, представник будь-якого публічного простору в Росії є лідером думок і мають вплив на своїх послідовників і коли вони змовчують питання війни — це означає лише одне, вони підтримують тероризм та кровопролиття в Україні. Коли людина підтримує геноцид — вона має бути усунена з усіх всесвітніх сцен, бо світ бореться за мир, а вони являються обличчям смерті», — заявила «Міс Україна Всесвіт-2021» в Instagram.

На пост відреагували в мережі. Були й коментарі типу «мрії людей мають збуватися, зокрема й росіян, які не винні у конфлікті двох країн». На них Неплях відповіла, що українці гинуть через жителів країни-агресора в той час, коли «Міс Росія», як ні в чому не бувало, готується до конкурсу краси і нічого не говорить про війну.Back to top button