ДніпроСуспільство

Митців з Дніпропетровщини запрошують поборотися за премію імені Лесі Українки

Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки присуджують за найкращі твори для дітей та юнацтва. Подати заяву на участь можна до 1 грудня 2022-го. Про це повідомили у ДніпроОВА.

«На конкурс приймають роботи, створені протягом останніх трьох років. Ті, що не були відзначені іншими преміями. Визначатимуть кращі літературні та кінотвори, театральні вистави, художнє оформлення книжок» , – сказала начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Існує певний перелік організацій, які можуть висувати претендентів на здобуття цієї премії. Зокрема така змога є у творчих спілок, національно-культурних і просвітницьких товариств, видавництв і редакцій, вчених рад вишів, асоціацій та наукових установ.

Заявки слід надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2. Обов’язково з поміткою «На здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва».Back to top button