ГрошіДніпроСуспільство

Міськрада Дніпра візьме понад 2 млрд гривень кредиту в національних банків: куди підуть гроші

У Дніпрі міська рада хоче запозичити до 2,2 мільярдів гривень в державних банках. Кошти планують спрямувати на розвиток міської інфраструктури.

Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на ппроєкти рішень, оприлюднені на сайті міськради.

До 1,5 млрд грн місто планує взяти в АТ Ощадбанк. І до 700 млн грн в ПАТ АБ Укргазбанк. Строки – до 5 років.

За ці гроші у місті хочуть будувати нові об’єкти інфраструктури, оновлювати системи водопостачання та водовідведення. Але конкретні проєкти поки що не називаються.

Погашення кредитів здійснюватиметься з міського бюджету.

Рішення мають ухвалити депутати міськради.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі за міжнародні гроші відновлюють шелтер, який постраждав від обстрілу у грудні.

Back to top button