ГрошіДніпро

Міськрада Дніпра витратить 7,5 мільйонів гривень на самопіар в інтернеті

Не зважаючи на війну, мерія Дніпра не припиняє витрачати мільйони із кишень містян–платників податків на власний піар. Реклама діяльності можновладців коштуватиме міському бюджету до 7 мільйонів 550 тисяч гривень.

КП «Організаційно–аналітична служба» Дніпровської міської ради опублікувала тендер на піар міськради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів на міських, регіональних та всеукраїнських сайтах, передає Телеканал D1.

Згідно з тендерними документами, за суму до 7,5 мільйонів гривень до кінця 2022 року має бути опубліковано 1050 статей про Бориса Філатова та його підлеглих. Виходить, що за одну розміщену публікацію сайти можуть отримувати близько 7 200 гривень.

На ресурсах obozrevatel.com, rbc.ua, dnpr.com.ua, opentv.media, nashemisto.dp.ua, centr.tv має вийти 350 замовних статей.

А такі ресурси як kp.ua, dp.vgorode.ua, 056.ua, gorod.dp.ua, dnepr.info, dv-gazeta.info, dpchas.com.ua, afishadnepr.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, dnepr.news, glavnoe.dp.ua про діяльність міськради зроблять 700 публікацій.Back to top button