Канал Д1Простір СвободиСуспільство

Місія кожного з нас — бути волонтером: Ольга Сумська на D1 

Народна артистка України Ольга Сумська доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1, присвяченому роковинам війни.

Ми вже покоління війни. Ми стали сильніші. Не вірю, що роковини по мамі, 27-го січня вона відійшла в інші світи і не побачила цей жах. Але всі ми намагаємося не падати духом. Кожен з нас має бути сильним. Іноді накриває. Але ти знаєш, що треба рухатися вперед. Сьогодні місія кожного з нас бути волонтером. Я маю честь бути волонтером багатьох фондів. Ми їздимо з виставами, розвозимо гуманітарку, зустрічаємося з військовими, постраждалими, багато корисних справ робимо.

Вперше ми вийшли на сцену у травні. Завдяки нашим Збройним силам. Ми почали їздити Україною і збирати донати для ЗСУ. Це найголовніша місія кожного актора. Я навіть забула, що я акторка, в першу чергу я волонтерка. Я не знаю, як би що склалося в нашій країні, якби не наші герої. 

Після перемоги ми будемо центром Всесвіту, і культурним, і промисловим, і соціальним. Вся увага світу прикута до України.

Коли опускаються руки, а ці властивості людські всім притаманні, ми не маємо права падати духом. Бо найскладніше зараз військовим. А ми — поплакали, і треба збиратися і рухатися далі. Треба не розслаблятися, думати про тих, кому важче.

Я бачу хлопчиків, яким по 18-19 років, які їдуть туди, на передову. Молоді, прекрасні обличчя. У яких все життя попереду. І ти думаєш — Господи, яка доля спіткатиме цих хлопчиків, як складеться? І ти стоїш і плачеш, не можеш взяти себе в руки, тому що, ти, як мати, переживаєш за кожну дитину. А це діти для нас, дорослих людей. І я склоняю голову і схиляюся тим матерям, які втратили своїх діточок. І сьогодні ми згадуємо всіх полеглих наших героїв, які віддали життя за нашу Україну. Щодня ми маємо бути вдячні. За те, що ми можемо прокинутися і попити кави, за те, що працюють наші ППО, за те що вони роблять все, щоб міста України вистояли.

Я ще раз хочу всіх нас надихнути, побажати сили, витримки і віри в нашу перемогу. Я вчора спілкувалася з нашими військовими, і вони сказали — ми вас боронимо, поки ми там, ви у безпеці. І це золоті слова для кожного українця у всьому світі. Я мрію, щоб кожен українець повернувся до своєї домівки, і це обов’язково буде, адже наша перемога не за горами. Аби ми тільки не втрачали сили духу. І саме цією силою ми наближаємося до нашої перемоги.Back to top button