ДнепрОбщество

Михайло Назаров: «Воєнний стан не має бути перешкодою для виконання своїх обов’язків»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» журналіст Михайло Назаров розповів про відновлення роботи проєкту «За кулісами» та поділився темами, які будуть аналізуватися у програмі.

Про проєкт «За кулісами».

Проєкт «За кулісами» — це передача про політику в Дніпрі та регіоні. Це не просто огляд останніх подій, а розбір того, що їм передувало, хто за ними стоїть. Це аналіз того, що відбувається та інформація від інсайдерів. До війни програма виходила раз на тиждень, але 24 лютого публічна політика зупинилася. Та за два місяці деякі політики почали повертатися до публічної риторики. Повертається боротьба. А якщо це відбувається — отже, час нашій програмі повертатися до ефіру.

Про баланс у роботі журналіста.

Багато звичайних людей не відчули, що влада переформувалася. Я маю на увазі утворення військових адміністрацій на базі обласних та районних. Саме вони мають всю шир повноважень у військовий час. На Дніпропетровщині була створена єдина міська військова адміністрація, у Кривому Розі, розпорядженням голови обласної адміністрації. Тож давати аналіз чи критикувати військові адміністрації — ми будемо від цього утримуватися. Але є політичні гравці, різні чиновники, які намагаються коментувати війну, а не виконувати свої прямі обов’язки. І критикувати таких людей не має бути соромно. Ми навіть не критикуємо, ми аналізуємо та даємо глядачам можливість самим зробити висновок.

Про теми програм.

У першому випуску ми поговоримо про скандал, який утворився у Дніпрі навколо фонду «Повернись живим». Також ми поговоримо про переселенців. Про прибирання супутникових тарілок і інші подібні несподіванки. Покажемо, що роблять політики, хто волонтерить, а хто невідомо чим займається. Тем дуже багато. Тож, виходити будемо не раз на тиждень, а два рази. Подивитися програму можна на телеканалі D1, а також у наших соцмережах — на Facebook та YouTube.Back to top button