ГрошіДніпроСуспільство

Метінвест Ахметова оголосив про призупинення підприємств у Кривому Розі та Кам’янському

З 1 липня припиняється видобуток руди на Інгулецькому та Південному гірничо-збагачувальних комбінатах у Кривому Розі, а на Каметсталі (колишній Дніпровський коксохім та Дніпровський меткомбінат) працюватиме одна домна.

ГЗК закриваються через проблеми з логістикою та високу вартість ресурсів, передає Телеканал D1.

Гірничо–металургійна група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського скорочує виробництво на своїх підприємствах у Дніпропетровській області. Про це повідомили на сайті Метінвеста.

З середини липня також буде призупинено видобуток на Північному ГЗК. В роботі залишиться лише Центральний ГЗК, але й той – на зниженій потужності.

Причини зупинки – зростання собівартості виробництва та неможливість вчасно доставити продукцію замовникам, пов’язана з труднощами логістики: вузькі прикордонні переходи на залізниці не здатні забезпечити достатній обсяг навантаження.

«Зараз порти заблоковані, тому ми змушені відправляти продукцію тільки залізницею. Логістичні витрати зросли в кілька разів проти довоєнного часу. Також по всьому ланцюжку постачання накопичуються запаси металопродукції, наша готова продукція місяцями стоїть у черзі на кордоні з ЄС», — йдеться у повідомленні.Back to top button