ВійнаДніпроНадзвичайні події

Мешканці понівечених будинків внаслідок ракетного удару у Дніпрі скаржаться на бездіяльність комунальників

Внаслідок ракетної атаки по Дніпру 17 листопада, вибуховою хвилею в одному з будинків було понівечено дах. Будинок затоплює і людям доводиться постійно вичерпувати самостійно воду. Про це постраждалі дніпряни повідомили у соцмережах, передає Телеканал D1.

Крім того в будинку немає опалення, через що ситуація стає ще гіршою.

Як розповідають мешканці будинку, комунальники завезли будматеріали. Проте стати до роботи поки не можуть, бо ж ідуть дощі.
Також мешканці будинків, які опинилися в районі місця авіаудару скаржаться, що за деякими адресами не відновлено а ні електропостачання, а ні опалення, а ні  зв’язок.

«Вул. Фабрично Заводська, 23, після прильоту 17.11. світло відключили і включали лише 2 рази на 2 години. Якось незрозуміло, чому у центрі повна ілюмінація, тоді як у нас ні світла, ні опалення, ні зв’язку. Відповідальний за район ЦЕК на дзвінки відповідає — ваша заявка прийнята, розрахунковий час розгляду 12-14 днів. Підіймати скандал не хотілося б, щоб не грати на руку ворогу, але це вже занадто».

«17 листопада ввечері на 2 години дали 170-180 вольт і вчора на 2 години дали занижений струм на 180-190 вольт. Ми майже 3 дні без світла і мобільного зв’язку».

«Новокримська 4а. Більше ніж 2 доби немає світла, опалення і зв‘язку».

«Фабрично Заводська, 20, Титова,8, Поля ,110 — аналогічна ситуація».Back to top button